E-post adress Lösenord    
    Hem        Segelbåtar        Motorbåtar        Sälj din båt        Intressent        Kontakt        FAQ        Senaste nytt        Samarbetspartners
 
 
 KONTAKTA OSS

Adress:
Knape Marin AB
Hälleflundregatan 12
426 58 V.Frölunda
Tel: +46-31-697750
E-post: info@knapemarin.se Org.nr: 556746-7112


Medarbetare:
Bo Knape (Managing Director)
bosse@knapemarin.se
0705-299112

Peter Ögren - säljare
peter@knapemarin.se
0723-299114

Niclas Petersson - säljare
niclas@knapemarin.se
0723-299113

Efva Willén - säljare
efva@knapemarin.se
0709-147573

Jan Ramberg - säljare
jan@knapemarin.se

Chris Kjellberg - representant / säljare Stockholm
chris@knapemarin.se
0736-004415

Gunnar Brange - representant / säljare Västerås
gunnar@knapemarin.se

Mats Lundwall - representant / säljare Södra Sverige
mats@knapemarin.se

Per Knape - serviceansvarig/dataansvarig
per@knapemarin.se
0763-207511

Samt servicepersonal:
Grzegorz Wronowski
Jan Sundberg
Leif Moberg


Företagsfakta:
Grundat:1985
Ägare: Bo Knape
Förmedlade 2016 152st begagnade båtar


Medlem i:
Sweboat - Svenska Båtmäklarförbundet
SBF - Svenska båtmäklarföreningen
Internet: www.knapemarin.se

 

 

 

 

 

 

 HITTA TILL OSS

Göteborg

Visa större karta
Adress: Hälleflundregatan 12, 426 58 V.Frölunda     Tel: +46-31-697750     E-post: info@knapemarin.se        Karta: Vägbeskrivning     Om cookies